Montreal

Nejlepší příspěvky

Montreal Dog Show: The Ultimate Lákadlem pro milovníky psů

Každý listopadu v Montrealu, Spojené Kennel Club of Montreal navrhuje třídenní akci hrát příslovečné nejlepší přítel člověka, milovaný pes.

Místa k pobytu na v Montrealu, Quebec

Pokud jste na návštěvě Montrealu, ale nejsou obeznámeni s městem, se rozhodli, kde se ubytovat, je důležité rozhodnutí, aby se, a ten, který může mít vliv na vaše zkušenosti.

Fête des Neiges 2018: Freebie Snow Festival Montreal

Fête des Neiges 2018: Snow Festival Montreal Každý konce ledna do začátku února, Montreal Parc Jean-Drapeaupromění v zimní pohádku, dětství radosti, která se vyznačuje aktivity pro děti i pro dospělé, i když zaměření festivalu je o rodině, a to natolik, že se zahřívá odpočívadla a speciální dítě centrum s houpací židle, kojící polštáře, a mikrovlnnou troubou jsou k dispozici na místě.

Jonathan Frakes Talks Star Trek Politics, nelegální výroby a jak získat další TNG filmu Made

01 z 03 Jonathan Frakes Talks Star Trek Politics, nelegální výroby, TNG Réunion George Rose / Getty Images Jonathan Frakes udělal telenovely, drama, komedie, prime-time hity, dokonce i karikatury.

Navštivte tyto skvrny se nachází na Sainte-Catherine Street v Montrealu

01 z 03 Sainte-Catherine Street: od A Montreal Street Profile Jean Surprenant / Getty Images Pokrývají zhruba sedm mil úsek, Sainte-Catherine Street je více než 250 let a postupem času se stal hlavní obchodní tepnou Montreal je.

Jak porazit Montreal Den svatého Patrika Irish Pub Davy

Takže jste právě přijata v Montreal St. Patrick Day Paradea to, co opravdu chcete, je nyní pinta.